CLAY IMPORTS
ALL PRODUCTs
Explore all tile collections at Clay Imports, featuring a diverse range of styles, materials, and finishes. From artisanal handcrafted tiles to modern designs, discover the perfect tiles for every project. Browse our complete selection to find the ideal fit for your space.
-
IN STOCKSandbank Matte 2x5
Loading price in sq.ft...Regular price $1.10Regular priceUnit price / perSale price $1.10IN STOCK -
IN STOCKSandbank Matte 4x5
Loading price in sq.ft...Regular price $2.20Regular priceUnit price / perSale price $2.20IN STOCK -
Olive Gloss Sample
Loading price in sq.ft...Regular price $1.00Regular priceUnit price / perSale price $1.00 -
Nectar 2x6
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Nectar 2x8
Loading price in sq.ft...Regular price $2.00Regular priceUnit price / perSale price $2.00 -
Nectar 3x6
Loading price in sq.ft...Regular price $2.25Regular priceUnit price / perSale price $2.25 -
Nectar 3x12
Loading price in sq.ft...Regular price $4.50Regular priceUnit price / perSale price $4.50 -
Nectar 4x8
Loading price in sq.ft...Regular price $4.00Regular priceUnit price / perSale price $4.00 -
Nectar 2.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Nectar 6x6
Loading price in sq.ft...Regular price $3.50Regular priceUnit price / perSale price $3.50 -
Nectar 8x8
Loading price in sq.ft...Regular price $6.25Regular priceUnit price / perSale price $6.25 -
Hexagon Nectar 8
Loading price in sq.ft...Regular price $6.00Regular priceUnit price / perSale price $6.00 -
Matchstick Tumbleweed 1.5x6
Loading price in sq.ft...Regular price $2.50Regular priceUnit price / perSale price $2.50 -
Trumpet Tumbleweed 2x6
Loading price in sq.ft...Regular price $2.50Regular priceUnit price / perSale price $2.50 -
Matchstick Wasp 1.5x6
Loading price in sq.ft...Regular price $2.50Regular priceUnit price / perSale price $2.50 -
Trumpet Wasp 2x6
Loading price in sq.ft...Regular price $2.50Regular priceUnit price / perSale price $2.50 -
Matchstick Pale Ale 1.5x6
Loading price in sq.ft...Regular price $2.50Regular priceUnit price / perSale price $2.50 -
Trumpet Pale Ale 2x6
Loading price in sq.ft...Regular price $2.50Regular priceUnit price / perSale price $2.50 -
Matchstick Yellow 1.5x6
Loading price in sq.ft...Regular price $2.50Regular priceUnit price / perSale price $2.50 -
Trumpet Yellow 2x6
Loading price in sq.ft...Regular price $2.50Regular priceUnit price / perSale price $2.50 -
Matchstick Mango 1.5x6
Loading price in sq.ft...Regular price $2.50Regular priceUnit price / perSale price $2.50 -
Trumpet Mango 2x6
Loading price in sq.ft...Regular price $2.50Regular priceUnit price / perSale price $2.50 -
Matchstick Nectar 1.5x6
Loading price in sq.ft...Regular price $2.50Regular priceUnit price / perSale price $2.50 -
Trumpet Nectar 2x6
Loading price in sq.ft...Regular price $2.50Regular priceUnit price / perSale price $2.50













