A NEW ERA OF 3D TILES
Curation by Amy Pigliacampo
In collaboration with renowned designer Amy Pigliacampo, this collection was curated at our ClaySMA Studio in Mexico. Inspired by ancient architectural forms and produced for modern applications. A balance of subtle dimensionality and natural color palette creates delicate visual effects, forming a harmonious connection between timeless tradition and contemporary aesthetics.
-
Otero Mamey 4x8
Loading price in sq.ft...Regular price $6.30Regular priceUnit price / perSale price $6.30 -
Otero Tequila 4x8
Loading price in sq.ft...Regular price $6.30Regular priceUnit price / perSale price $6.30 -
Zurco Tequila 4x8
Loading price in sq.ft...Regular price $6.30Regular priceUnit price / perSale price $6.30 -
Raya Tequila 4x8
Loading price in sq.ft...Regular price $6.30Regular priceUnit price / perSale price $6.30 -
Hueco Half Glazed Chalk 4x8
Loading price in sq.ft...Regular price $6.30Regular priceUnit price / perSale price $6.30 -
Petalito Mamey 4x8
Loading price in sq.ft...Regular price $6.30Regular priceUnit price / perSale price $6.30 -
Petalito Tequila 4x8
Loading price in sq.ft...Regular price $6.30Regular priceUnit price / perSale price $6.30 -
Circulo Mamey 4x8
Loading price in sq.ft...Regular price $12.60Regular priceUnit price / perSale price $12.60 -
Circulo Tequila 4x8
Loading price in sq.ft...Regular price $12.60Regular priceUnit price / perSale price $12.60 -
Sierra Tequila 6x6
Loading price in sq.ft...Regular price $6.00Regular priceUnit price / perSale price $6.00 -
IN STOCKTemplo Mamey 4x8
Loading price in sq.ft...Regular price $12.60Regular priceUnit price / perSale price $12.60IN STOCK -
Tope Mamey 4x8
Loading price in sq.ft...Regular price $6.30Regular priceUnit price / perSale price $6.30 -
Tope Tequila 4x8
Loading price in sq.ft...Regular price $6.30Regular priceUnit price / perSale price $6.30 -
Valle Mamey 4x8
Loading price in sq.ft...Regular price $6.30Regular priceUnit price / perSale price $6.30 -
Valle Tequila 4x8
Loading price in sq.ft...Regular price $6.30Regular priceUnit price / perSale price $6.30














