CLAY IMPORTS
ALL PRODUCTs
Explore all tile collections at Clay Imports, featuring a diverse range of styles, materials, and finishes. From artisanal handcrafted tiles to modern designs, discover the perfect tiles for every project. Browse our complete selection to find the ideal fit for your space.
-
Forest 4x8
Loading price in sq.ft...Regular price $4.00Regular priceUnit price / perSale price $4.00 -
Hailstone 2x6
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Hailstone 2x8
Loading price in sq.ft...Regular price $2.00Regular priceUnit price / perSale price $2.00 -
Hailstone 4x8
Loading price in sq.ft...Regular price $4.00Regular priceUnit price / perSale price $4.00 -
Hailstone 3x6
Loading price in sq.ft...Regular price $2.25Regular priceUnit price / perSale price $2.25 -
Ivy 2.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Graphite 2x6
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Graphite 3x12
Loading price in sq.ft...Regular price $4.50Regular priceUnit price / perSale price $4.50 -
Graphite 3x6
Loading price in sq.ft...Regular price $2.25Regular priceUnit price / perSale price $2.25 -
Graphite 4x8
Loading price in sq.ft...Regular price $4.00Regular priceUnit price / perSale price $4.00 -
Graphite 2x8
Loading price in sq.ft...Regular price $2.00Regular priceUnit price / perSale price $2.00 -
Graphite 2.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Candela 2x6
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Candela 3x6
Loading price in sq.ft...Regular price $2.25Regular priceUnit price / perSale price $2.25 -
Candela 4x8
Loading price in sq.ft...Regular price $4.00Regular priceUnit price / perSale price $4.00 -
Jade 2.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Mango 2.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50

