CLAY IMPORTS
ALL PRODUCTs
Explore all tile collections at Clay Imports, featuring a diverse range of styles, materials, and finishes. From artisanal handcrafted tiles to modern designs, discover the perfect tiles for every project. Browse our complete selection to find the ideal fit for your space.
-
Pink Guava 2.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Lavender 2.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Perla 2.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Stardust 2.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Turquoise 2.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Marfa Night 2.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
IN STOCKOpaque 2.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50IN STOCK -
[Bundle] Pecan Shell Matte 2.25x4.25 | 5 SF
Loading price in sq.ft...Regular price $45.00Regular priceUnit price / per$99.00Sale price $45.00 -
[Bundle] Highway Gray Matte 2x4 | 23 SF
Loading price in sq.ft...Regular price $295.00Regular priceUnit price / per$430.00Sale price $295.00 -
Apricot 2.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Bottle Green 2.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Brandy 2.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Inkwell 2.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Isla 2.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Mandarin 2.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Moonstone 2.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Peony 2.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Static 2.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Terra Crackle 2.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Tonic 2.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Opal 2.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Grotto Green 2.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Nectar 2.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Subway Single Bullnose Agave
Loading price in sq.ft...Regular price $6.00Regular priceUnit price / perSale price $6.00


