CLAY IMPORTS
ALL PRODUCTs
Explore all tile collections at Clay Imports, featuring a diverse range of styles, materials, and finishes. From artisanal handcrafted tiles to modern designs, discover the perfect tiles for every project. Browse our complete selection to find the ideal fit for your space.
-
Pink Granite 2.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Saddle 2.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Swimming Hole 2.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Steel 2.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Black Suede 2.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Beehive 2.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Gallo Green 2.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
San Miguel Midnight 2.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Forest 2.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Candela 2.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Hibiscus 2.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Cilantro 2.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
[Bundle] Mesquite Matte 2.25x4.25 | 16 SF
Loading price in sq.ft...Regular price $145.00Regular priceUnit price / per$300.00Sale price $145.00 -
Fence Post 2.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Tequila 2.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Straw Hat 2.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Chalk 2.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Agave 2.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Baja Blue 2.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Bomber Jacket 2.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Plum 2.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Moss 2.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Single Bullnose Poppy 2x4
Loading price in sq.ft...Regular price $5.00Regular priceUnit price / perSale price $5.00 -
Aqua Crackle 2.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50