CLAY IMPORTS
ALL PRODUCTs
Explore all tile collections at Clay Imports, featuring a diverse range of styles, materials, and finishes. From artisanal handcrafted tiles to modern designs, discover the perfect tiles for every project. Browse our complete selection to find the ideal fit for your space.
-
Hexagon Blanco Mexicano 8
Loading price in sq.ft...Regular price $6.00Regular priceUnit price / perSale price $6.00 -
Blanco Mexicano Hexagon Meshed 1
Loading price in sq.ft...Regular price $46.00Regular priceUnit price / perSale price $46.00 -
Blanco Mexicano Hexagon Meshed 2
Loading price in sq.ft...Regular price $46.00Regular priceUnit price / perSale price $46.00 -
Oval Blanco Mexicano 4x8
Loading price in sq.ft...Regular price $6.00Regular priceUnit price / perSale price $6.00 -
Parallelogram Blanco Mexicano 4x8
Loading price in sq.ft...Regular price $3.60Regular priceUnit price / perSale price $3.60 -
Blanco Mexicano 8x8
Loading price in sq.ft...Regular price $6.25Regular priceUnit price / perSale price $6.25 -
Blanco Mexicano Meshed 1x1
Loading price in sq.ft...Regular price $46.00Regular priceUnit price / perSale price $46.00 -
Blanco Mexicano Meshed 2x2
Loading price in sq.ft...Regular price $46.00Regular priceUnit price / perSale price $46.00 -
Mini Star & Cross Blanco Mexicano 4
Loading price in sq.ft...Regular price $3.00Regular priceUnit price / perSale price $3.00 -
Blanco Mexicano 2.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Blanco Mexicano 3x6
Loading price in sq.ft...Regular price $2.25Regular priceUnit price / perSale price $2.25 -
Blanco Mexicano 4x8
Loading price in sq.ft...Regular price $4.00Regular priceUnit price / perSale price $4.00 -
Cove Base Chalk 6x6
Loading price in sq.ft...Regular price $9.00Regular priceUnit price / perSale price $9.00 -
Chair Rail Corner Chalk 2
Loading price in sq.ft...Regular price $9.00Regular priceUnit price / perSale price $9.00 -
Chalk Hexagon Meshed 2
Loading price in sq.ft...Regular price $46.00Regular priceUnit price / perSale price $46.00 -
Parallelogram Chalk 4x8
Loading price in sq.ft...Regular price $3.60Regular priceUnit price / perSale price $3.60 -
Subway Single Bullnose Chalk
Loading price in sq.ft...Regular price $6.00Regular priceUnit price / perSale price $6.00 -
Square Single Bullnose Chalk
Loading price in sq.ft...Regular price From $4.00Regular priceUnit price / perSale price From $4.00 -
Chalk Meshed 1x1
Loading price in sq.ft...Regular price $46.00Regular priceUnit price / perSale price $46.00 -
Chalk Meshed 2x2
Loading price in sq.ft...Regular price $46.00Regular priceUnit price / perSale price $46.00 -
V Cap Corner Chalk 2
Loading price in sq.ft...Regular price $9.00Regular priceUnit price / perSale price $9.00 -
Abanico Candela 6
Loading price in sq.ft...Regular price $3.50Regular priceUnit price / per$0.00Sale price $3.50 -
Diamond Candela 8
Loading price in sq.ft...Regular price $2.60Regular priceUnit price / perSale price $2.60 -
Hexagon Candela 4
Loading price in sq.ft...Regular price $1.80Regular priceUnit price / perSale price $1.80


