CLAY IMPORTS
ALL PRODUCTs
Explore all tile collections at Clay Imports, featuring a diverse range of styles, materials, and finishes. From artisanal handcrafted tiles to modern designs, discover the perfect tiles for every project. Browse our complete selection to find the ideal fit for your space.
-
Ivy Hexagon Meshed 2
Loading price in sq.ft...Regular price $46.00Regular priceUnit price / perSale price $46.00 -
Ivy Hexagon Meshed 1
Loading price in sq.ft...Regular price $46.00Regular priceUnit price / perSale price $46.00 -
Ivy Meshed 1x1
Loading price in sq.ft...Regular price $46.00Regular priceUnit price / perSale price $46.00 -
Ivy Meshed 2x2
Loading price in sq.ft...Regular price $46.00Regular priceUnit price / perSale price $46.00 -
GraphiteHexagon Meshed 1
Loading price in sq.ft...Regular price $46.00Regular priceUnit price / perSale price $46.00 -
Graphite Hexagon Meshed 2
Loading price in sq.ft...Regular price $46.00Regular priceUnit price / perSale price $46.00 -
Graphite Meshed 1x1
Loading price in sq.ft...Regular price $46.00Regular priceUnit price / perSale price $46.00 -
Graphite Meshed 2x2
Loading price in sq.ft...Regular price $46.00Regular priceUnit price / perSale price $46.00 -
Candela Hexagon Meshed 1
Loading price in sq.ft...Regular price $46.00Regular priceUnit price / perSale price $46.00 -
Candela Hexagon Meshed 2
Loading price in sq.ft...Regular price $46.00Regular priceUnit price / perSale price $46.00 -
Candela Meshed 2x2
Loading price in sq.ft...Regular price $46.00Regular priceUnit price / perSale price $46.00 -
Candela Meshed 1x1
Loading price in sq.ft...Regular price $46.00Regular priceUnit price / perSale price $46.00 -
Jade Hexagon Meshed 1
Loading price in sq.ft...Regular price $46.00Regular priceUnit price / perSale price $46.00 -
Jade Hexagon Meshed 2
Loading price in sq.ft...Regular price $46.00Regular priceUnit price / perSale price $46.00 -
Jade Meshed 1x1
Loading price in sq.ft...Regular price $46.00Regular priceUnit price / perSale price $46.00 -
Jade Meshed 2x2
Loading price in sq.ft...Regular price $46.00Regular priceUnit price / perSale price $46.00 -
Mango Hexagon Meshed 1
Loading price in sq.ft...Regular price $46.00Regular priceUnit price / perSale price $46.00 -
Mango Hexagon Meshed 2
Loading price in sq.ft...Regular price $46.00Regular priceUnit price / perSale price $46.00 -
Mango Meshed 1x1
Loading price in sq.ft...Regular price $46.00Regular priceUnit price / perSale price $46.00 -
Mango Meshed 2x2
Loading price in sq.ft...Regular price $46.00Regular priceUnit price / perSale price $46.00 -
Moss Hexagon Meshed 1
Loading price in sq.ft...Regular price $46.00Regular priceUnit price / perSale price $46.00 -
Moss Hexagon Meshed 2
Loading price in sq.ft...Regular price $46.00Regular priceUnit price / perSale price $46.00 -
Moss Meshed 2x2
Loading price in sq.ft...Regular price $46.00Regular priceUnit price / perSale price $46.00 -
Moss Meshed 1x1
Loading price in sq.ft...Regular price $46.00Regular priceUnit price / perSale price $46.00