CLAY IMPORTS
ALL PRODUCTs
Explore all tile collections at Clay Imports, featuring a diverse range of styles, materials, and finishes. From artisanal handcrafted tiles to modern designs, discover the perfect tiles for every project. Browse our complete selection to find the ideal fit for your space.
-
Single Bullnose Margarita Matte Tile 2x8
Loading price in sq.ft...Regular price $6.00Regular priceUnit price / perSale price $6.00 -
Single Bullnose Pink Granite Matte Tile 2x8
Loading price in sq.ft...Regular price $6.00Regular priceUnit price / perSale price $6.00 -
Single Bullnose Prussian Gloss Tile 2x8
Loading price in sq.ft...Regular price $6.00Regular priceUnit price / perSale price $6.00 -
Prussian 2x8
Loading price in sq.ft...Regular price $2.00Regular priceUnit price / perSale price $2.00 -
Single Bullnose Sand Rattler Matte Tile 2x8
Loading price in sq.ft...Regular price $6.00Regular priceUnit price / perSale price $6.00 -
Sand Rattler 2x8
Loading price in sq.ft...Regular price $2.00Regular priceUnit price / perSale price $2.00 -
Pink Guava 2x8
Loading price in sq.ft...Regular price $2.00Regular priceUnit price / perSale price $2.00 -
Swimming Hole 2x8
Loading price in sq.ft...Regular price $2.00Regular priceUnit price / perSale price $2.00 -
Turquoise 2x8
Loading price in sq.ft...Regular price $2.00Regular priceUnit price / perSale price $2.00 -
Marfa Night 2x8
Loading price in sq.ft...Regular price $2.00Regular priceUnit price / perSale price $2.00 -
IN STOCKDragonfly Gloss 2x8
Loading price in sq.ft...Regular price $1.80Regular priceUnit price / perSale price $1.80IN STOCK -
IN STOCKYucca Crackle Gloss 2x8
Loading price in sq.ft...Regular price $1.80Regular priceUnit price / perSale price $1.80IN STOCK -
IN STOCKWildflower Gloss 2x8
Loading price in sq.ft...Regular price $1.80Regular priceUnit price / perSale price $1.80IN STOCK -
Single Bullnose Pink Guava Matte 2x8
Loading price in sq.ft...Regular price $6.00Regular priceUnit price / perSale price $6.00 -
Apricot 2x8
Loading price in sq.ft...Regular price $2.00Regular priceUnit price / perSale price $2.00 -
Botanical Teal 2x8
Loading price in sq.ft...Regular price $2.00Regular priceUnit price / perSale price $2.00 -
Bottle Green 2x8
Loading price in sq.ft...Regular price $2.00Regular priceUnit price / perSale price $2.00 -
Brandy 2x8
Loading price in sq.ft...Regular price $2.00Regular priceUnit price / perSale price $2.00 -
Inkwell 2x8
Loading price in sq.ft...Regular price $2.00Regular priceUnit price / perSale price $2.00 -
Mandarin 2x8
Loading price in sq.ft...Regular price $2.00Regular priceUnit price / perSale price $2.00 -
Moonstone 2x8
Loading price in sq.ft...Regular price $2.00Regular priceUnit price / perSale price $2.00 -
Nectar 2x8
Loading price in sq.ft...Regular price $2.00Regular priceUnit price / perSale price $2.00



