CLAY IMPORTS
ALL PRODUCTs
Explore all tile collections at Clay Imports, featuring a diverse range of styles, materials, and finishes. From artisanal handcrafted tiles to modern designs, discover the perfect tiles for every project. Browse our complete selection to find the ideal fit for your space.
-
Single Bullnose Thistle Matte Tile 6x6
Loading price in sq.ft...Regular price $5.00Regular priceUnit price / perSale price $5.00 -
V Cap Thistle
Loading price in sq.ft...Regular price $6.00Regular priceUnit price / perSale price $6.00 -
V Cap Corner Thistle 2
Loading price in sq.ft...Regular price $9.00Regular priceUnit price / perSale price $9.00 -
Abanico Tumbleweed 6
Loading price in sq.ft...Regular price $3.50Regular priceUnit price / per$0.00Sale price $3.50 -
Diamond Tumbleweed 8
Loading price in sq.ft...Regular price $2.60Regular priceUnit price / perSale price $2.60 -
Cove Base Tumbleweed 6x6
Loading price in sq.ft...Regular price $9.00Regular priceUnit price / perSale price $9.00 -
Chair Rail Corner Tumbleweed 2
Loading price in sq.ft...Regular price $9.00Regular priceUnit price / perSale price $9.00 -
Hexagon Tumbleweed 6
Loading price in sq.ft...Regular price $3.60Regular priceUnit price / perSale price $3.60 -
Tumbleweed Hexagon Meshed 2
Loading price in sq.ft...Regular price $46.00Regular priceUnit price / perSale price $46.00 -
Parallelogram Tumbleweed 4x8
Loading price in sq.ft...Regular price $3.60Regular priceUnit price / perSale price $3.60 -
Hexagon Tumbleweed 8
Loading price in sq.ft...Regular price $6.00Regular priceUnit price / perSale price $6.00 -
Tumbleweed Hexagon Meshed 1
Loading price in sq.ft...Regular price $46.00Regular priceUnit price / perSale price $46.00 -
Oval Tumbleweed 4x8
Loading price in sq.ft...Regular price $6.00Regular priceUnit price / perSale price $6.00 -
Single Bullnose Tumbleweed Matte Tile 2x8
Loading price in sq.ft...Regular price $6.00Regular priceUnit price / perSale price $6.00 -
Single Bullnose Tumbleweed Matte Tile 4.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $5.00Regular priceUnit price / perSale price $5.00 -
Single Bullnose Tumbleweed Matte Tile 6x6
Loading price in sq.ft...Regular price $5.00Regular priceUnit price / perSale price $5.00 -
Tumbleweed 4.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.75Regular priceUnit price / perSale price $1.75 -
Tumbleweed Meshed 2x2
Loading price in sq.ft...Regular price $46.00Regular priceUnit price / perSale price $46.00 -
Mini Star & Cross Tumbleweed 4
Loading price in sq.ft...Regular price $3.00Regular priceUnit price / perSale price $3.00 -
Star & Cross Tumbleweed 6
Loading price in sq.ft...Regular price $5.00Regular priceUnit price / perSale price $5.00 -
Tumbleweed Meshed 1x1
Loading price in sq.ft...Regular price $46.00Regular priceUnit price / perSale price $46.00 -
Tumbleweed 2.25x4.25
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50 -
Tumbleweed 6x6
Loading price in sq.ft...Regular price $3.50Regular priceUnit price / perSale price $3.50 -
Tumbleweed 2x6
Loading price in sq.ft...Regular price $1.50Regular priceUnit price / perSale price $1.50
