CLAY IMPORTS
ALL PRODUCTs
Explore all tile collections at Clay Imports, featuring a diverse range of styles, materials, and finishes. From artisanal handcrafted tiles to modern designs, discover the perfect tiles for every project. Browse our complete selection to find the ideal fit for your space.
-
Petalito Candela 4x8
Loading price in sq.ft...Regular price $6.30Regular priceUnit price / perSale price $6.30 -
Sierra Rucksack Green 6x6
Loading price in sq.ft...Regular price $6.00Regular priceUnit price / perSale price $6.00 -
Sierra Candela 6x6
Loading price in sq.ft...Regular price $6.00Regular priceUnit price / perSale price $6.00 -
Otero Candela 4x8
Loading price in sq.ft...Regular price $6.30Regular priceUnit price / perSale price $6.30 -
Otero Chalk 4x8
Loading price in sq.ft...Regular price $6.30Regular priceUnit price / perSale price $6.30 -
Tope Twig 4x8
Loading price in sq.ft...Regular price $6.30Regular priceUnit price / perSale price $6.30 -
Tope Chalk 4x8
Loading price in sq.ft...Regular price $6.30Regular priceUnit price / perSale price $6.30 -
Valle Chalk 4x8
Loading price in sq.ft...Regular price $6.30Regular priceUnit price / perSale price $6.30 -
Valle Rucksack Green 4x8
Loading price in sq.ft...Regular price $6.30Regular priceUnit price / perSale price $6.30 -
Circulo Mamey 4x8
Loading price in sq.ft...Regular price $12.60Regular priceUnit price / perSale price $12.60 -
Templo Twig 4x8
Loading price in sq.ft...Regular price $12.60Regular priceUnit price / perSale price $12.60 -
Templo Chalk 4x8
Loading price in sq.ft...Regular price $12.60Regular priceUnit price / perSale price $12.60 -
IN STOCKTemplo Mamey 4x8
Loading price in sq.ft...Regular price $12.60Regular priceUnit price / perSale price $12.60IN STOCK -
Templo Rucksack Green 4x8
Loading price in sq.ft...Regular price $12.60Regular priceUnit price / perSale price $12.60 -
Circulo Tequila 4x8
Loading price in sq.ft...Regular price $12.60Regular priceUnit price / perSale price $12.60 -
IN STOCKCirculo Chalk 4x8
Loading price in sq.ft...Regular price $12.60Regular priceUnit price / perSale price $12.60IN STOCK -
Circulo Ivy 4x8
Loading price in sq.ft...Regular price $12.60Regular priceUnit price / perSale price $12.60
















